pistaatsiakreem, pistaatsiapasta

Näitan kõiki 8 tulemust

Pähkli ja Puuviljade Pastad ja Kreemid. 100% pähklite pastad on eriti head küpsetiste ja jäätiste jaoks. Pistaatsia, mandli ja sarapuupähkli pastad on 100% ja lisaainete vabad. 50% pähklikreemid on mahedamad ja ideaalsed tortide ja kookide täidiseks.

Maitse hoolega istutatud pähklipuude vilju. Maitse “rohelist kulda” või itaallaste lemmikut “crema alla nocciola”.

Piemonte metspähkli “Tonda Gentile Trilobata” sort on IGP sertifikaadiga premeeritud pähklid. Need on hoolikult kasvatatud, korjatud, töödeldud. Kõik vanade kohalike traditsioonide järgi.

Bronte pistaatsiapähkel on Itaalia “roheline kuld”. Sitsiilia Etna vulkaani pinnas on eriti viljakas ja loob pistaatsiapähklipuude kasvamiseks erilised tingimused. Pähklite korjamine on keeruline ja ajamahukas just nende asukoha ja pinnase tõttu ja kogu protsess tehakse tihti käsitsi kohalike meistrite poolt.

Tuono ja Avola mandlid Sitsiilias on kohalike poolt väga hinnatud. Nende magus ja hõrk maitse on ideaalseks täidiseks kookidele, küpsistele ja teistele populaarsetele Itaalia magustoitudele.

Dolce Italy pakutavates kreemides on ainult loomulikud rasvad. Pähklikreemides ja pastades pole palmiõli ega muud mittenaturaalset lisandit. Seda tänu pähklite loomulikule rasvasisaldusele, tugevale aroomile ja naturaalsele värvile.

Pähkli ja Puuviljade Pastad ja Kreemid.

Kui enamasti on pähklikreemides vaid 10-15% pähklisisaldust, siis meie kreemides on seda lausa külluslikult 50%!  

Pähklite 100% pastad on täiesti naturaalsed. Pastad on täielikult lisaainete vabad seega ideaalsed ka taimsele toitumisele. Bronte pistaatsiapastal on hõrk röstitud maitse ja teeb kõik küpsetised ja jäätised väga eriliseks.

Puuviljade pastad on tehtud ainult kohalikest Itaalia apelsiinidest, sidrunitest ja kastanitest. Tsitruselised pastad on mõnusad ja värsked, andes edasi kogu seda päikest ja maitset, mis nad Itaalias on kogunud. Montella kastanipasta on väga eriline võrreldes Eesti kastanitega, mis ei ole söödavad. Kastanid on Itaalias hinnatud ja austatud nii toidulisanditena kui ka röstitud snäkkidena.

Meie veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised aitavad tagada veebilehe nõuetekohase toimimise ning täiendamise, püüdes individualiseerida Teie veebilehe sirvimise kogemust ning esitada Teile pakkumisi, mis oleks aktuaalsed just nimelt Teile, kasutatakse ka sihtotstarbelisi küpsiseid. Kui vajutate „nõustun“, siis annate seega oma nõusoleku sihtotstarbeliste küpsiste juurutamiseks ja kasutamiseks. Oma nõusoleku võite tühistada suvalisel ajal muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet.